BriketesJoinery SIAKurināmaisMalka

Briketes un malka no SIA ‘’Joinery’’

Publicēts 17/10/2012 | Autors : | Kategorijas : Briketes,Joinery SIA,Kurināmais,Malka | 0 Komentāri

Briketes un malka | Kurināmais | Skaidas | Galdniecības atgriezumiAukstie ziemas mēneši nav vairs aiz kalniem un tāpēc SIA ‘’Joinery’’ piedāvā ne tikai izbaudīt kvalitatīvos koka izstrādājumus, bet arī parūpēties par kurināmo.

Firmas piedāvājumā esošā produkcija ir krietni efektīgāka kā citur, jo ir daudz sausāka un izstrādāta ar augstāku kvalitāti. Briketes būtībā ir skaidas, kas cieši sapresētas viena pie otras tā, lai to nekas nespētu atdalīt un veidotos viengabalaina konsistence. Var iegādāties 25 kg maisu ar briketēm par nieka 2,5 LVL, bet iegādājoties tonnu – 100 LVL. Citviet šādas produkcijas var iegādāties par 90 LVL, jo tās ir masveida produkcijas. Veikalos sastopamajām briketēm degšanas koeficents ir vidēji 50%, taču SIA ‘’Joinery’’ tas ir 80%, kas ievērojami palielina siltuma daudzumu, kas rodas tās kurinot pateicoties galdniecības skaidu izmantošanai, kuras ir daudz sausākas un augstvērtīgākas.

Malka tiek piedāvāta no dažādu koku šķirņu galdniecības atgriezumiem. Tajā esošais mitruma koeficents svārstās no 8% līdz 12%. Malkas mitruma % krietni ietekmē kopējo malkas siltumspēju, neatkarīgi no tā kādas sugas koka atgriezumi tiek kurināti – jo slapjāki tie ir, jo mazvērtīgāki. Turklāt, malkas kaltēšanas process ir sarežģīts, kā arī šādu malku aizdedzināt arī var būt pietiekoši lielas problēmas. Lielākās problēmas, kas var rasties ir kondensāts skursteņa iekšpusē, kas bojā to. Galdniecības atgriezumi ir lielisks sausās malkas ieguves veids, kas nesagādās liekas problēmas.

Parūpējaties par drošiem un efektīviem kurināmajiem jau laicīgi. Jūsu īpašums sasils ātrāk, kā arī tam nebūs nepieciešams tik liels kurināmā daudzums, jo kvalitāte attaisnos kvantitāti. Izvēlieties sev piemērotāko siltuma iegūšanas veidu ar augstas kvalitātes briketēm vai malku no SIA ‘’Joinery’’.

Sazinieties ar mums

Jūsu vārds (obligāti aizpildāmais lauks)

Jūsu telefona numurs (obligāti aizpildāmais lauks)

Jūsu epasts (obligāti aizpildāmais lauks)

Jūsu ziņojums