Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

dekoratīvās koka sienasPapildiniet telpas ar kvalitatīvām atdalošajām sienām no SIA ‘’Joinery’’, kas vairākus gadus jau ir praktizējies dažādu koka izstrādājumu veidošanā un ir sasniedzis profesionālu līmeni. Nepieciešamība pēc šāda veida sienām var rasties jebkuram, taču pārsvarā tas ir lielos uzņēmumos vai arī iestādēs, kas balstītas uz klientu piesaisti, kā piemēram, kafejnīcās, kur rodas nepieciešamība izveidot bērnu laukumus, kuri būtu nodalīti no pārējās telpas daļas. Dažādi risinājumi sniedz iespēju arī kādu daļu atstāt arī nedaudz vizuāli redzamu, lai pašas māmiņas, sēžot kafejnīcas pretējā pusē, tādējādi mazinot viņas uztraukumu un liekot ilgāk uzturēties telpā, baudot pasūtījumu.

singapore online roulette bonus
Dekoratīvās koka sienas izstrādē var tik izmantots dažādas sugas Latvijā sastopams koks kā priede, ozolkoks u.c., taču to papildināt var arī ar citiem dabiskiem vai nedabiskiem materiāliem pēc klienta vēlmēm un izdomas – klūgām, akmentiņiem u.tml. Tas viss padara pasūtījumu par vēl individuālāku. Arī izmēram nav limitu, tāpēc katrs droši ar SIA ‘’Joinery’’ palīdzību var iegūt sev nepieciešamo individuālo pasūtījumu ar individuālu pieeju. Sienas lieliski var izmantot lai atdalītu kafejnīcas galdus, tādējādi katram klientam radot daudz privātāku atmosfēru, bez liekiem acu skatieniem.

Šāda veida dekoratīvās sienas ir lieliskas arī privātmājās un citās vietās, kur apmeklētāju skaits nav tik liels. Tas ir ideāls risinājums, ja projektētajā mājā virtuve ir kopīga ar dzīvojamo istabu, taču jūs vairs nevēlaties, lai ēst gatavošana u.c. lietas būtu tik atklātas, vai arī kādas citas caurstaigājamas telpas norobežošanai.

SIA ‘’Joinery’’ veidotās atdalošās sienas ir lielisks risinājums dažādās telpās, kā arī kvalitatīva koka izmantojums to pamatā sniedz drošības sajūtu, ko sniedz augsta līmeņa profesionālas tehnikas un komandas darbs.