Koka bērnu spēļu laukumi

Izturīgi koka bērnu spēļu laukumi no SIA ‘’Joinery’’

Publicēts 23/10/2012 | Autors : | Kategorijas : Koka bērnu spēļu laukumi | 0 Komentāri

Koka bērnu spēļu laukumi

Nepieciešamība pēc bērnu spēļu laukumiem tikai pieaug, jo bērni ir cilvēku nākotne, un redzēt tos priecīgus, nodrošināt tiem izklaides vietas ir aktuāli. Plastmasa konstrukcijas ne vienmēr ir tās pievilcīgākās un izturīgākās, tāpēc lielākās tā daļas izgatavo no dažādu koku sugām. Arī SIA ‘’Joinery’’ izgatavo dažāda veida koka bērnu spēļu laukumus arī pēc individuāliem pasūtījumiem dažādos izmēros un komplektācijās.

Slīdkalniņš un dažādas citas daļas var saturēt plastmasu vai metālu, kā piemēram, šūpoles, slīdkalniņš vai metāla ķēdēs pakarinātas koka detaļas pa kurām kāpelēt. Ja konstrukcijā ietilpst virves, tad tās ir pietiekoši izturīgas, kā arī tajās iesietie mezgli – neatsienami pašu spēkiem. Katra koka detaļa ir rūpīgi apstrādāta, kā arī stiprinājumi ir stipri nostiprināti. Tas ir svarīgi, lai bērni negūtu kādas traumas, ja būtu pārāk intensīva vai nepareiza laukuma atrakciju izmantošana.

SIA ‘’Joinery’’ veidotos bērnu laukumus var uzstādīt gan privātmājās, parkos, gan pie kafejnīcām un citiem uzņēmumiem, objektiem – tie iederēsies visur, jo to krāsojumu un formu var pēc iespējas vairāk piemērot katrai vietai. Uzņēmums ir izgatavojis konstrukcijas arī sporta takām, kas pierāda to, ka izgatavot bērnus piesaistošu un drošu laukumu, kas kalpos vēl daudzus gadus. Apstrādāts Latvijas koks ir lielisks izejmateriāls konstrukcijām, kuras ir ne vien izturīgas, bet arī vislabāk iekļaujas apkārtējā ainavā. Plastmasas imitācija nekad nespēs atdarināt dabīgā koka vienkāršo skaistumu. Koka daļas arī ir daudz patīkamākas, ja sanāk pret tām sadurties, jo nav nedabiskā cietuma, kas var radīt lielākas traumas. Izstrādājiet sev tīkamo spēļu laukumu, neaizmirstot apspriesties arī ar kādu bērnu, kas ieteiks, ko ietver komplektācijā un tā izmantotāji būs jums pateicīgi.