Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka šūpoles - JoineryŠūpoles ir neatņemams prieka avots dažāda vecuma bērniem, jo viegluma un nelielā adrenalīna sajūta, ko dod šūpoles ir patīkama. Grūti atrast tādu bērnu, kuram nepatiktu šūpoties, un tieši tāpēc SIA ‘’Joinery’’ piedāvātās hiddenattributes.net
koka bērnu šūpoles ir ideāls risinājums dažādās privātmājās, bŗēnu dārzos kā arī daudzdzīvokļu namu kvartālos un citās vietās, kur mēdz apgrozīties bērni. Šūpoļu galvenā prasība ir to drošība, jo mēdz gadīties, ka bērni pie tām atrodas vieni un bieži pārkāpt to lietošanas noteikumus, tāpēc to savienojumi un pārējās detaļas ir rūpīgi atlasītas un sastiprinātas.

SIA ‘’Joinery’’ piedāvā izgatavot koka bērnu šūpoles pēc individuāla pasūtījuma un vēlāk tās arī uzstādīt paredzētajā vietā. Svarīgi ir lai paredzētajā šūpoļu vietā būtu pietiekoši liels brīvais laukums, kurā nav citu objektu, lai tie netraucētu ierīkot stabilus pamatus. Pēdējais, kas tiek izgatavots šūpoļu konstrukcijā ir šūpoļu sēdeklis. Tā kā tajā būtībā atradīsies visintensīvākais svars, tas tiek iekārts izturīgās, nerūsējošās ķēdēs, kuras kalpo arī par turēšanās punktu bērniem. Ir iespējamas šūpoles ar vienu, divām vai vairāk vietām, atkarībā no klienta vēlmēm.

Visi koki tiek speciāli apstrādāti, lai tos neietekmētu ārvides apstākļi, kas kā zināms Latvijas apstākļos ir ļoti kontrastējoši – intensīva saule, stiprs lietus vasarā un daudz sniega ziemā. Koka šūpoļu konstrukcija tiek izmantota jau gadiem ilgi un var droši teikt, ka neizies no modes. Tā lieliski iekļaujas apkārtējā vidē un neizraisa kliedzošu kontrastu un disharmoniju. Koka šūpoles ir arī gandrīz neatņemama sastāvdaļa bērnu rotaļu laukumā, kurš pārsvarā arī tiek izgatavots no koka, ar ko nodarbojas arī SIA ‘’Joinery’’. Neatkarīgi no tā, kādu tieši koka šūpoļu konstrukciju izvēlēsieties, bērniem tas pats.