Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka virtuves mēbelesVirtuvē neiztikt bez kvalitatīvām un parocīgām mēbelēm, kas ne tikai atvieglos darbu ēdiena gatavošanā, virtuves tehnikas salikšanai parocīgās vietās, bet palīdzēs arī nepieciešamības gadījumā ietaupīt vietu, ja neizvēlas visu virtuvi aprīkot ar komplektu, kas sastāv no vairākām daļām. Virtuves komplektā var tik iebūvētas izlietnes, trauku mazgājamā mašīna, plīts u.c. nepieciešamās lietas, kas neizskatīsies kā saliktas vienkopus pa atsevišķām daļām no dažādiem veikaliem u.tml.

free slots with no downloads online casino bonus slot machine games
SIA ‘’Joinery’’
savu 8 gadu darbības laikā ir noslīpējuši savas prasmes izstrādāt un nokomplektēt pievilcīgus virtuves komplektus no Latvijā sastopamajām koku sugām kā priede, egle, ozols, dižskābārdis u.c., kas atšķiras izturībā un faktūrā, taču ja ir vēlme, var arī noklāt tādu krāsas kārtu, kas pilnībā nosedz koka faktūru, tomēr saglabājot iekārtas elegantumu. Krāsu toņu izvēlei arī nav limita, tāpēc klients droši var izvēlēties jebkādas krāsas iekārtu sākot no melnas un beidzot ar baltas. Var arī izvēlēties plauktos iestrādāt stiklu, kas lieliski izcelts tur ieliktos traukus vai citas lietas, kas piesaistīs apkārtējo uzmanību, taču nepieputēs, jo atradīsies aiz stikla. Ja labpatīkas, var komplektā iekļaut arī plauktus, kas ir vaļēji un ļauj arī vieglāk, piemēram, izņem un salikt traukus, kas tiek ikdienā visbiežāk lietoti kā šķīvjus. Virtuves virsmas izstrādātas no kvalitatīva materiāla, kas nešvīkājas, kā arī to grūti arī kā citādi sabojāt, kā piemēram, uzmetot kaut ko smagu. Marmors ir viens no labākajiem risinājumiem virsmu ziņā jau vairākus gadus.

Pie kompānijas SIA ‘’Joinery’’ jūs varat droši pasūtīt dažāda veida un toņu virtuves koka mēbeles, kas kalpos vēl daudzus gadus, jo tiks izgatavotas no augstākās kvalitātes kokmateriāliem.