Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Bērnu gulta ar galduBērni aug taču svarīga lieta augšanai ir labs miegs. Lai tas būtu pēc iespējas labāks, ir nepieciešama ērta un kvalitatīva gultasvieta. Mūsdienās tiek ražotas visdažādāko materiālu normanmotorsinc.com
bērnu koka gultas, arī pat cietās plastmasas, jo tās ir daudz ekonomiskākas un vieglākas, taču bērnam nebūt ne tās veselīgākās. Dabīgi materiāli elpo, un piešķir arī interjeram savādāku noskaņu. SIA ‘’Joinery’’ vairāku gadu garumā ir izstrādājuši dažādas koka konstrukcijas, kas ir populāras ar savu pārdomāto dizainu un kvalitāti.

SIA ‘’Joinery’’ ražotās bērnu gultiņas ir pieejamas dažādos izmēros un krāsās pēc individuāla pasūtījuma. Tām nav jābūt arī standarta taisnstūra formās – tās var būt dažādās bērniem patīkamās formās, kā piemēram mašīnas formas koka gulta priekš zēniem. Meitenēm populārākas ir divstāvīgas koka gultas, kas tām liek justies kā princesēm, kā arī kāda gaiša krāsa, kā piemēram rozā. Ja bērns ir mazāks, ir iespējams izgatavot arī koka margas viņa drošībai. Ja bērns ir nedaudz vecāks un jau patstāvīgs, tad gultu var izgatavot arī pēc pieaugušo formas, tikai ar mazākiem izmēriem, kā arī izveidot papildus mazās atvilktnes gultasveļas ievietošanai. Praktiski var teikt, ka tā ir izvelkama kaste, kuru ērti izmantot vajadzības gadījumā. Matrači komplektā neietilpst, taču tos arī var piemērot pagatavotajai gultai bez problēmām, jo arī tie tiek ražoti visdažādākajos izmēros.

Koka gulta bērnistabā būs lielisks papildinājums jau esošajam vai topošajam interjeram. Tā būs kā odziņa, kas izcelsies istabā, ja citas lietas būs no sintētiskiem materiāliem ar spilgtām krāsām. Ja nepieciešams arī koka gulta var būt spilgti krāsota. Ar SIA ‘’Joinery’’ gultām bērna miegs būs labs un kvalitatīvs, kā arī nebūs jāuztraucas par konstrukcijas mūžu.