Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka skapisSkapis ir neatņemama sastāvdaļa jebkurā mājoklī un arī citās telpās, kur ir nepieciešamība salikt apģērbu un citus auduma izstrādājumus. SIA ‘’Joinery’’ izstrādā skapjus jau vairāku gadu garumā un var izgatavot praktiski jebkuru skapi pēc klienta vēlmēm. Tas var būt gan divdurvju, gan trīsdurvju, četrdurvju skapis no ozola, priedes, egles, sarkankoka, liepas koka u.tml.

free slots with bonus rounds online casinon slimslots com free slots
Kompānijas SIA ‘’Joinery’’ skapji ir izgatavoti tikai no Latvijā augušiem kokiem, kas ir slaveni ar savu augsto kvalitāti. Tie ir visdažādākās sugas – bērza, priedes, ozola u.c., kuri katrs atšķiras ar savu individuālo faktūru un īpašībām. Apstrādāti tie iegūst vēl lielāku vērtību un estētisko pievilcību jebkurā interjerā. To apstrādei tiek izmantotas modernas ierīces, kā arī pašu meistaru rokas, kas lieliski tiek galā ar katru sīkāko detaļu, nodrošinot atbilstību nepieciešamiem izmēriem ar neprecizitāti līdz milimetram. Dabīgais koks samazina arī iespējamību, ka drēbes var piesūkties ar nepatīkamu smaku, jo, kā zināms, koks ir elpojošs materiāls, kas laika gaitā nezaudē savu pievilcību un kvalitāti.

Individuālie pasūtījumi ir tapuši visdažādākajām telpām, kas atrodas privātmājās, birojos un arī kafejnīcās. Katram var tik izstrādāta individuāla pieeja, kā arī klients var uzklausīt profesionālus ieteikumus, lai izvēlēto skapja veidu padarītu vēl pievilcīgāku vai arī atšķirīgāku no tipiskajiem uzskatiem, kādiem jāizskatās skapjiem. Nav noteikts arī limits, cik un cik lielus skapjus klients var iegādāties, tāpēc droši var pasūtīt arī lielapjoma koka skapi, kurā varēs salikt ļoti daudz lietu, kuras apslēpt no apkārtējo acīm. Tā ir viena no skapja priekšrocībām, kad tas ne tikai pasargā tur ieliktās lietas, bet arī nepiesaista lieku uzmanību, kā tas būtu, ja tās atrastos citur.