Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka galdsKompānija SIA ‘’Joinery’’, kas Latvijas tirgū darbojas jau 8 gadus kā vienu no savas produkcijas veidiem piedāvā no Latvijā sastopamām koka šķirnēm ražotus top casino online slots
koka galdus gan āram, gan iekštelpām
. Koks pats par sevi ir daudz izturīgāks, nekā, piemēram, stikls vai kāda cita konstrukcija. Uz šāda materiāla veidotiem galdiem jums nebūs jābaidās likt smagums, vai arī vajadzības gadījumā arī uz tā uzkāpt.

Koka galdi ar dažādiem grebumiem u.c. aksesuāriem var būt arī lielisks papildinājums bāros u.c. klientus piesaistošās vietās. Tā kā ražotie galdi tiek piedāvāti no dažādām koku sugām kā priedes, egles, ozola, to krāsa un apstrādes veids var atšķirties, ļaujot to pieskaņot katram interjeram atsevišķi. Pasūtījumos nav izmēra vai kādu citu limitu – profesionālā komanda tiks galā ar jebkuras sarežģītības pasūtījumu pietiekoši ātrā laikā, lai nenāktos pārlieku gaidīt. Ir iespējams izgatavot savstarpēji saistītas galdu virknes u.tml. Galdi var būt papildināti arī ar dažādiem plauktiem, kur ērtāk salikt nepieciešamās un ikdienā izmantojamās lietas. Tas pārsvarā ir uzņēmumos ražotajos galdos, taču tiek izstrādāti arī dažādas sarežģītības galdi privātmājām, kas pārsvarā kļūst par darba svarīguma simbolu, bet uzņēmumos – par amata līmeņa svarīgumu.

Neatkarīgi no pasūtītā galda izmēriem un sarežģītības, SIA ‘’Joinery’’ katram pasūtījumam pieiet individuāli, tādējādi sniedzot augstu kvalitāti jebkuram klientam. Būtībā uzņēmums nodarbojas ar visa veida galdu veidošanu. Tie būs atbilstoši gan birojos, gan āra kafejnīcām u.tml. Perfekti noslīpētās galdu virsmas un virsmas aizsargkārta liks tiem vienmēr šķist jauniem. Tos praktiski arī nav iespējams sabojāt, kā tas mēdz notikt ar plastmasas vai stikla galdiem, kuru detaļas var tikt viegli deformētas.