Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka kubls - baļļasPirtis mūsdienās kļuvušas sevišķi populāras. Tās lieliski spēj atbrīvot no ikdienas stresa un domām. Savukārt kubls ir lieliska konstrukcija pēc pirts, kā arī dažādos citos pasākumos, kas palīdz tā apmeklētājiem justies omulīgi un nepiespiesti. Ja jums vēl nav šādas lietas jūsu privātmājā, vasarnīcā vai kādā citā piederošā vietā, SIA ‘’Joinery’’ piedāvā izstrādāt kublu, kas būs individuāla un neatkārtojama balsoties uz klienta vēlmēm vai kompānijas ieteikumiem.

how to spela roulette online casino bonus slot
Kubls jeb kā to mēdz saukt arī – baļļas ir lielisks papildinājums pirtij, jo arī būtībā veic sildīšanas funkciju. Vai tas nebūtu lieliski ziemas laikā, kad apkārt ir sniegs un zvaigznes spīd sevišķi spilgti, sēdēt dabīga koka kublā ar sev tuvajiem cilvēkiem un pavadīt labi laiku? Temperatūra tajā var sasniegt pat 45o C. Tā kā cilvēka ķermenis pilnībā atrodas šajā konstrukcijā, tas sasils vienmērīgi. Tāpat kā pirts, arī šāds risinājums lieliski palīdz atjaunot enerģiju un labi pavadīt laiku. Ja esat viesu nama īpašnieks, tas ir sevišķi izdevīgi. To novērtēs ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī tūristi, kuriem būs nepieciešams relaksējošs pasākumu klāsts.

Būtībā kubls ir pirts paveids, ko izmanto atklātā dabā. Arī tajā ir iespējama karsēšanās un dzesēšanās. Daudzi ir izmantojuši pirti, taču kubls tiem šķitīs kā kaut kas jauns, alternatīvs tam, rosinot zinātkāri to pamēģināt. To var saukt arī par amerikāņiem tik populārā džakuzi latviešu variantu. Nav nepieciešamības doties arī uz Īslandi, kur baudīt geizeru radīto siltumu, jo to visu var iegūt tepat un ja jums ir šāds SIA ‘’Joinery’’ ražotais kubls, jūs to varat izbaudīt jebkurā sev vēlamā laikā.