Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka rotaļlieta bērniem - koka šūpuļzirdziņš - Joinery koka izstrādājumiBērnu dzīve nav iedomājama bez dažāda veida rotaļlietām, taču tās mēdz saturēt dažādas mazas detaļas, kuras ir viegli atdalīt, ja ir izgatavotas no plastmasas vai nekvalitatīva metāla. Kāpēc izvēlēties rotaļlietas, kurām ir sarežģīts ķīmiskais sastāvs vai pat nezināma izcelsme, ja var izvēlēties iegādāties Latvijā ražotu produkciju?

Kā viens no pieprasītākajiem http://www.victoryag.org/young_adults.htm
koka izstrādājumiem bērniem ir šūpuļzirdziņš, kurš jau izsenis ir pierasts, ka ir izgatavots no koka, saglabājot tā dabīgo faktūru. Bērniem patīk izmantot rotaļlietas aktīvi un pilnībā, arī liekot tās mutē, tāpēc ir svarīgi, lai detaļas neatdalītos viena no otras, kā arī mazais cilvēkbērns nespētu atdalīt aizsargkārtu vai krāsojumu no izgatavotā priekšmeta. SIA ‘’Joinery’’ laika gaitā ir izstrādājuši dažādas pārdomātas konstrukcijas, piemēram, kāpnes no koka, tāpēc rotaļlietu izgatavošana ir tīrais nieks. Piedāvāti tiek dažādi koka klucīši, piramīdas, auto un dažādas citas lietas.

SIA ‘’Joinery’’ ražotajām spēļmantu galvenā priekšrocība ir tā, ka tajās netiek izmantots ne grama plastmasas vai metāla daļas – tikai dabīgas izejvielas, kas nāk no Latvijas mežiem. Spēlējoties ar šādām mantām tiek sniegta vislielākā drošība, kā arī, ja bērns ir vecāks, arī, iespējams, cieņu pret dabīgiem materiāliem, liekot pamatu arī vēlāk savā dzīvē iekļaut dabīgus materiālus, nevis kādu no daudzajām plastmasām. Arī koka detaļas ir iespējamas piesūcināt ar dažādām krāsām, tāpēc nevar apgalvot, ka plastmasas detaļas ir izteikti spilgtākas un tāpēc bērnus daudz piesaistošākas.

Koka rotaļlietas nav arī apgādātas ar tik sarežģītu mehānismu, lai liktu bērnam tās tikai iedarbināt un skatīties tās darbojamies. Tas lieliski attīsta bērna domāšanu, liekot viņam darboties pašam. Izvēlaties kvalitatīvas un pārdomātas lietas bērniem!