Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka smilšu kastes ar Jumtu | Priedes | Egles | Ozola free slots casino online spin palace
Koka smilšu kastes ir neatņemama sastāvdaļa, kas raisa bērnos prieku, jo vairums no tiem tajā var pavadīt gandrīz visu dienu. SIA ‘’Joinery’’ piedāvā dažādas formas un koka izgatavotas smilšu kastes, kas būs izturīgas un neliks vilties vēl ilgi no priedes koka, ozola, egles, sarkankoka u.c. pēc individuāla pasūtījuma

Smilšu kastes var tapt pilnīgi pēc individuāla pasūtījuma, kur var tikt izstrādāts speciāls jumtiņš virs smilšukastes, kas ļaus bērniem spēlēties tajā arī lietus laikā. Šāda veida nojumes lieliski palīdz arī pasargāt no tiešiem saules stariem, pret kuriem mazi bērni ir sevišķi jūtīgi. Smilšu kasti var papildināt arī ar vienkāršiem koka vākiem ar izturīgiem metāla rokturiem, kas palīdzēs viegli pacelt vāku vai arī to nolikt paredzētajā vietā. Tas ir ideāls risinājums, lai smiltis nepielītu, jo nevienam jau nepatīk spēlēties ar slapjām, nemaz nerunājot par to, kādas izskatītos drēbes pēc rotaļas šādos apstākļos. Papildus komplektam ir iespējams pasūtīt arī speciāli veidotus soliņus, lai vecākiem, kas uzmana atvasi, būtu kur apsēsties. Tas ir ieteicams ne tikai tām smilšu kastēm, kas paredzētas izstādīšanai publiskajos bērnu laukumos, bet būs arī lielisks papildinājums privātmāju teritorijās. Smilšu kastes var atstāt ar aizsargkrāsu, kas pieskaņota koka dabīgajai krāsai, vai arī krāsot vēl ar kādu spilgtāku krāsu, kas padarīs spēlēšanās vietu pamanāmu jau pa gabalu. Katra detaļa var būt arī savā krāsā – klienta paša ziņā ir cik ‘’kliedzošu’’ vai neitrālu tas vēlas pasūtāmo objektu. Profesionālā SIA ‘’Joinery’’ komanda var tikai palīdzēt ar ieteikumiem, taču gala lēmums paliek katra klienta paša ziņā, un tas tiks respektēts.

Uzticiet SIA ‘’Joinery’’ izveidot skaistu, dabīga koka smilšu kasti, kas kalpos vēl ilgi un būs atbilstoša paredzētajam mērķim.