Koka kāpnes

Kvalitatīvas dabīgā koka kāpnes

Publicēts 01/11/2012 | Autors : | Kategorijas : Koka kāpnes | 0 Komentāri

Dabīgā koka trepes - JoineryDabīgā koka kāpnes ir tāda konstrukcija, kas atrodas dažādos uzņēmumos un arī privātmājās, neatkarīgi no to izmēriem, jo kaut kā ir jātiek arī uz bēniņiem. SIA ‘’Joinery’’ izgatavo dažāda veida kāpnes arī pēc individuāliem pasūtījumiem, ņemot vērā katras telpas specifiskos izmērus u.c.

Koka kāpnes ir ideāls risinājums, lai mājokli vai citas telpas padarītu mājīgākas un interjeru – daudz personiskāku, radītu iespaidu, ka tas ir vairāk piemeklēts katra individuālajai telpai, kas ir svarīgi mūsdienās, kad mākslīgie materiāli sāk pārņemt dabīgos, padarot vietas bezpersoniskākas.

SIA ‘’Joinery’’ veido koka kāpnes gan iekštelpām, gan arī ārtelpām no vēl augstvērtīgiem materiāliem. Iespējams arī individuāli izstrādāt dažādus elementus kāpņu dekoram, kā arī cik kāpnēm būs pagriezienu, vai tie vispār būs. Ir pieejami arī dažādi varianti taisnām kāpnēm, kuru vienkāršība arī nav nemaz nav tik slikta. Katra paša ziņā ir, vai tas vēlas savā mājoklī vai kādā citā piederošā īpašumā redzēt kāpnes ar skaistiem pagriezieniem vai arī taisnstūrainiem pagriezieniem. Neatkarīgi no izvēlētās konstrukcijas sarežģītības, tās ir izstrādātas līdz pēc iespējas lielākai precizitātei, kā arī profesionālā komanda, kas centīsies izstrādāt pēc iespējas drošāku konstrukciju. Tās tiks iepriekš pārbaudītas uz lielākas slodzes, jo kā zināms, kāpnes ir tā lieta, kas tiek izmantota ik pa laikam daudzu gadu garumā. Katru konstrukciju uzņēmums var arī apstrādāt un nokrāsot pēc klienta vēlmēm vai arī atstāt to paša ziņā.

Papildiniet sev piederošo īpašumu ar pievilcīgām dabīgā koka kāpnēm, kas lieliski atdzīvinās pārējo interjeru vai iekļausies ārvidē. Izturīgais koks nezaudēs savas īpašības ja ik pēc laika tam tiks veikta neliela aprūpe, aizsargkārtas un/vai krāsas atjaunošana.