Joinery SIAKoka izstrādājumiKoks

Kvalitatīvi koka apšuvuma dēļi no SIA ‘’Joinery’’

Publicēts 21/10/2012 | Autors : | Kategorijas : Joinery SIA,Koka izstrādājumi,Koks | 0 Komentāri

Apšuvuma dēļi - Joinery

Koka izstrādājumi mūsdienās tiek augsti vērtēti, jo piešķir mājām mājības un dabiskuma sajūtu. SIA ‘’Joinery’’, kas Latvijas tirgū darbojas jau 8 gadus piedāvā iegādāties dažādus koka apšuvuma dēļus, kurus iespējams vēlāk krāsot sev vēlamos toņos.

Plašā klāstā ir pieejami fasādes dēļi, kuri ir speciāli apstrādāti, lai nerastos plaisas un citi defekti tajos. Ir iespējams veikt arī individuālus pasūtījumus ar lakošanu un ārējās virskārtas krāsošanu arī grīdas līstu, audzētajiem u.c. dēļiem. Audzētie dēļi ir sevišķi – tie ir vizuāli vēl pievilcīgāki, jo nesatur zaru vietas, kas mēdz bojāt dēļa vizuālo izskatu. Kā jau pats vārds saka priekšā, tas ir panākts audzēšanas procesā. Tam ir arī priekšrocība tajā, ka zars neizkratīs laukā, atstājot nepievilcīgu caurumu.

Mājokļa durvīm un logiem plašā klāstā pieejamas koka klēdes. Tās ir lielisks akcents tiem, kā arī lieliski nosedz neizdevušās salaiduma vietas, ja tādas ir. Pieejamas individuāliem pasūtījumiem, kā arī pēcapstrādei.

SIA ‘’Joinery’’ piedāvājumā dēļi ir pieejami no dažādākajiem Latvijas kokiem, kā arī dažādākajos garumos līdz pat 6,2 m. Izgatavotie dēļi ir lieliski piemēroti kā birojiem, tā privātmājās u.c. telpās. Iespēja tos krāsot dažādos toņos dod iespēju tos piemērot gan virtuvei, gan bērnistabai, kur esošās mēbeles ir dažādos toņos sakot no bēšiem un beidzot ar melniem. Tiek piedāvāts katru materiālu apstrādāt tik tālu, ka klientam atliek tikai to pielikt paredzētajā vietā. Pasūtījumi tiek izpildīti ātri un kvalitatīvi ar atbilstību prasītajiem izmēriem līdz maksimums 1 cm nobīdei.

Papildiniet arī sev piederošos īpašumus ar dabiskā koka izstrādājumiem no SIA ‘’Joinery’’ un tie neliks jums vilties.