Uncategorized

Publicēts 11/10/2010 | Autors : | Kategorijas : Uncategorized | 0 Komentāri

Koka ziņojumu dēlis no SIA ‘’Joinery’’ lagrangesatellite.com
Koka ziņojumu dēļi tiek plaši izmantoti dažādās vietās, kuru galvenā funkcijas ir informācijas sniegšana plašākam sabiedrības lokam. Sevišķi populāri tie ir pagastu teritorijā, kura nav tik blīvi apbūvēta. Pārsvarā tie tiek izgatavoti no speciāli apstrādāta koka un SIA ‘’Joinery’’ nav izņēmums. Jau kopš savas darbības pirmsākumiem tas izmanto koku, kas nāk no Latvijas mežiem. Koksne tiek speciāli apstrādāta – pulēta u.tml., piešķirot kokam gludu formu, uz kura tālāk var ar naglām vai līmi piestiprināt vēlamo informāciju – plakātus, individuālos sludinājumus, ziņas utt.

Ziņojuma dēļiem tomēr nav jābūt ierasti taisnstūrainā formā – klients tos var iegūt sev vēlamā formā, iepriekš ar savām vēlmēm iepazīstinot ražošanas kompāniju. Arī tā platumam un garumam nav limita, jo jaunākās tehnoloģijas sniedz iespēju lieliski tikt galā ar vislielākajām grūtībām, nepieciešamības gadījumā arī gatavo preci pārvedot uz paredzēto vietu. Profesionālā komanda nebaidās no dažādām grūtībām, kas var rasties darba gaitā. Grūtības tikai palīdz attīstīt kvalitāti un jaunu ideju rašanos, kas, iespējams, klientiem šķitīs vēl interesantāk kā to izdomātie risinājumi reklāmas stendiem. Lai nebūtu tik tiešas vides ietekmes, ieteicams tomēr izvēlēties arī kaut kādu jumtiņu no metāla, kas vizuāli nebojās.

Kvalitatīvs koks dod iespēju to uzstādīt to jebkurā vēlamā vietā, neatkarīgi kāds būtu grunts sastāvs, jo koka pamati tiek dziļi ievietoti zemē un nostiprināti. Tie neizkustēsies un ziņojuma dēlis nesašķiebsies, tāpēc arī dabā redzētie vienmēr ir taisni, neskatoties uz to, cik varbūt apkārtējās vides reljefs ir nevienāds. SIA ‘’Joinery’’ var arī pārklāt dēļus ar klientam tīkamu krāsu, kas padarīs ziņojumu dēli redzamāku jau pa gabalu.